Skip to main content

Co nowego na blogach firm, z którymi współpracujemy?

  • Indywidualna zajawka: Aku Tools oferuje elektronarzędzia, narzędzia ręczne oraz artykuły BHP dla klientów hurtowych i detalicznych. Współpracujemy z wiodącymi markami jak Milwaukee, Kińczyk, Snickers, Baumajster, Pica, Hultafors i ALPEN, aby nasi klienci mieli dostęp do najnowszych osiągnięć technicznych. Stale poszerzamy nasz asortyment, wprowadzając innowacyjne produkty. Regularnie śledzimy nowinki na blogach firmowych, aby w naszym sklepie nie brakowało najnowszych produktów, zapewniając najwyższą jakość i niezawodność. Co nowego możemy przeczytać na stronach naszych branżowych liderów?

Aku Tools jest firmą oferującą elektronarzędzia, narzędzia ręczne oraz artykuły BHP, zarówno dla klientów hurtowych, jak i detalicznych. Chcemy, by nasi klienci mieli szansę skorzystać z najnowszych osiągnięć technicznych z branży narzędziowej i budowlanej, dlatego współpracujemy jedynie z wiodącymi światowymi markami, stale poszerzając swój asortyment. Oprócz szerokiego zakresu produktów marki własnej dystrybutorami takich firm jak: Milwaukee, Kińczyk, Snickers, Baumajster, Pica, Hultafors, a także ALPEN. Są to marki, które znane są każdemu profesjonaliście oraz pasjonatowi prac który wykorzystuje narzędzia, gwarantujące najwyższą jakość oraz niezawodność w każdych warunkach pracy.

Celem Aku Tools jest ścisła współpraca z powyższymi markami, a także monitorowanie wszelkich nowości pojawiających się na rynku narzędziowym. Z tego powodu staramy się na bieżąco śledzić nowinki umieszczane na blogach firmowych, by w naszym sklepie nie brakowało nowości każdej z przedstawionych marek. Zatem, co nowego przeczytamy na stronach naszych liderów branży?

Milwaukee

Każdy profesjonalny wykonawca posiada w swoim ekwipunku narzędzia milwaukee, które cechują się niezwykłą trwałością i uniwersalnością. Na stronie firmy Milwaukee możemy przeczytać o najnowszym produkcie marki, czyli wibratorze plecakowym do betonu MX FUEL™. Urządzenie to jest rozwiązaniem znacznie ułatwiającym betonowanie większych powierzchni, a jego wydajność można śmiało porównać do urządzeń, które zasilane są prądem przemiennym. Najnowszy produkt firmy Milwaukee nie potrzebuje zasilania sieciowego, dlatego też zwiększa swobodę ruchów oraz nie wymaga dostępu do gniazdka elektrycznego. Dodatkowo MX FUEL™ wyposażono w szereg udogodnień, takich jak rozruch przy pomocy przycisku czy bezprzewodowy pilot, dzięki czemu praca staje się jeszcze prostsza!

milwaukee elektronarzędzia

KIŃCZYK

Nowością na youtubowym kanale marki KIŃCZYK jest film zawierający test jednej z najciekawszej tarczy diamentowej do cięcia KIŃCZYK DRAGON GRES. Dzięki prostemu wideo-poradnikowi każdy przyszły użytkownik, niebędący nawet profesjonalistą może przekonać się, jak sprawuje się produkt oferowany przez markę KIŃCZYK i zauważyć, że tarcze diamentowe DRAGON GRES wspaniale radzą sobie z materiałami takimi jak gres, kamień, klinkiery marmurowe czy też porcelana i będzie niezastąpiona podczas wielu prac remontowych oraz budowlanych.

Pica

Na stronie firmy Pica również znajdziemy informację na temat nowego produktu marki, czyli zestawu do znakowania dla profesjonalnych rzemieślników. Każdy zestaw składa się z trzech znaczników: Pica-Ink, Pica-Dry oraz Pica-Gel zamkniętych w wytrzymałym pokrowcu nylonowym z miejscem na dodatkowe wkłady. Każdy z markerów wyróżnia się pewnymi cechami charakterystycznymi, jak regulowana, teleskopowa końcówka Pica-Ink, które przenoszą znakowanie na nowy, wyższy lewel. Zestaw do znakowania marki Pica to nowa definicja profesjonalizmu oraz dbałość o każdy szczegół wpływająca na podwyższenie standardów pracy w budownictwie, przemyśle czy warsztacie.

ALPEN

W najnowszym wpisie, jaki znajdziemy na facebookowym profilu marki ALPEN znajdziemy post w języku angielskim na temat wiercenia w szkle. Marka, która oferuje profesjonalne narzędzia do wykonywania otworów we wszystkich materiałach, przekonuje swoich klientów, że z ich wiertłami Profi Glas naprawa lustra to szybka akcja bez strachu o jakiekolwiek pęknięcie lub uszkodzenie tafli.

narzędzia Alpen

Snickers

W najnowszym wpisie na blogu firmowym marki Snickers nie znajdziemy typowej oferty produktowej, lecz bardzo ciekawy tekst o pracy w upale. W krótkim artykule na temat wakacyjnych prac w wysokiej temperaturze firma podpowiada, jak odpowiednio przygotować się do wykonywania czynności remontowych i budowlanych w trudnych warunkach i dokładnie opisuje elementy ubioru specjalistycznego, jakie powinny znaleźć się na naszym ciele, by praca w upale była efektywna i bezpieczna. Pełną treść wpisu prezentuje artykuł: https://www.snickersworkwear.pl/articles/489.

Hultafors

Na blogu marki Hultafors znajdziemy z kolei informację, że firma poszerza swoją ofertę narzędzi i akcesoriów o miarki taśmowe. Wśród trzech modeli, które trafiły do sprzedaży, możemy wymienić miarki taśmowe: TELMETER 3M VP, TELMETER 2M/3M ORAZ TELMETER 6M. Wszystkie miarki charakteryzują się białą taśmą o szerokości 16 mm, skalą do pomiarów średnic umieszczoną na drugiej stronie miarki, suwmiarką oraz łatwą do odczepienia przedłużką i solidną budową. Nowe miarki taśmowe Hultafors to niezastąpione wsparcie, zarówno w pracy, jak i podczas prac remontowych i budowlanych w domu.

Dystrybutor wiodących producentów Aku Tools - ☎ 516 717 423