Skip to main content

Profesjonalne narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników - nowości w ofercie AKU Tools

Wszelkiego rodzaju narzędzia ręczne stanowią podstawowe wyposażenie każdego majsterkowicza, jak i profesjonalnego wykonawcy. W końcu bez nich nie możliwe jest wykonanie nawet podstawowych prac domowych i remontowych. Są one również niezbędne w każdym warsztacie, fabryce, narzędziowni oraz dziale utrzymania ruchu. Towarzyszą nam praktycznie od początków istnienia ludzkości, ewoluując wraz z postępem techniki i coraz większymi potrzebami społeczeństw. Profesjonalne narzędzia ręczne stanowią także podstawę oferty każdego sklepu narzędziowego. Z tego powodu bogaty wybór profesjonalnych narzędzi ręcznych znajdziesz również w AKU Tools.

AKU Tools – profesjonalne narzędzia dla każdego

AKU Tools jest młodą lecz prężnie rozwijającą się firmą skupiającą się na zaspokojeniu potrzeb klientów hurtowych oraz detalicznych z branży narzędziowej i BHP. Naszą największą siłą jest wieloletnie doświadczenie, znajomość branży a także pasja i zaangażowanie w to, co robimy. Siedziba firmy mieści się nieopodal Dębicy, a dokładniej w miejscowości Nagawczyna. Misją AKU Tools jest profesjonalne doradztwo oraz wyszukiwanie nawet bardzo nietypowych produktów, które oferujemy naszym klientom w konkurencyjnych i bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy po to, by wspierać naszych klientów fachowym doradztwem oraz wskazywać możliwe rozwiązania nawet w najbardziej problematycznych sytuacjach.

Jesteśmy także dystrybutorami profesjonalnych marek z branży elektronarzędzi i narzędzi ręcznych, takich jak Milwaukee, Alpen, Kińczyk, Snickers, Baumajster, Fortum, Hultafors, Tiramisu, Pica, Waryński. Systematycznie staramy się również wprowadzać do naszej oferty produkty marki własnej aby zaoferować naszym klientom jak najszerszy zakres narzędzi i elektronarzędzi a także produkty wpisujące się w najnowsze trendy i techniki budowlanej oraz montażowej.

Nowości w ofercie AKU Tools

Z dumą przedstawiamy najnowsze produkty marki własnej AKU Tools z oferty naszej firmy na początek roku 2022.

Ołówek automatyczny z temperówką

Ołówek automatyczny o długości 14,5 cm posiadający znacznik od części roboczej długości 45mm i średnicy 6mm. Daje on możliwość znakowania na większości powierzchni w tym: gładkich, szorstkich, mokrych oraz suchych. Przyrząd posiada zintegrowaną temperówkę umieszczoną w przycisku oraz wytrzymałą i ergonomiczna obudowę z tworzywa ABS. Ołówek wyposażono również w wytrzymały klips do mocowania na pasek, notatnik lub torbę monterską. Istnieje możliwość zakupienia wymiennych wkładów do ołówka o średnicy 2,8mm i długości 120mm.

AKU Tools - Ołówek automatyczny z temperówką

Nóż uniwersalny z ostrzem łamanym 18 MM SK2 Black

Uniwersalny nóż z ostrzem wymiennym, łamanym o długości 18mm. Ostrze najwyższej klasy składające się z 8 segmentów tnących, wykonane ze stali SK2 pokryte dodatkową powłoką wydłużającą żywotność narzędzia. Nóż posiada ergonomiczną obudowę wykonaną z tworzywa sztucznego ABS zwiększającego komfort pracy i zapewniającego dobry uchwyt narzędzia. Przyrząd wyposażono również w antypoślizgowy mechanizm przesuwny pokryty tworzywem TPR, zwiększającym wygodę i bezpieczeństwo wykonywanych zadań.

Nóż uniwersalny z ostrzem łamanym 18 MM SK2 Black - Oferta AKU Tools

Ostrza łamane 18 MM stal SK5

Profesjonalne ostrze łamane, segmentowe o szerokości 18mm umożliwiające zastosowanie w różnych modelach noży w typie „tapeciak”. Krawędź tnąca ostrza została precyzyjnie zaostrzona za pomocą lasera, co sprawia, że jest ono niezwykle ostre i jest w stanie błyskawicznie ciąć wiele materiałów. Ostrze wykonano z wysokogatunkowej stali i zapakowane w bezpieczny magazynek z tworzywa, który umożliwia ekspozycję zarówno na regale jak i w specjalnym ekspozytorze naladowym będącym jednocześnie opakowaniem zbiorczym.

Narzędzia AKU Tools - Ostrza łamane 18 MM stal SK5

Ostrza łamane 18 MM stal SK2

Ostrze segmentowe, łamane o długości 18mm dedykowane profesjonalnemu użytkowi i przeznaczone do zastosowania w większości modeli noży typu tapeciak”. Wykonany z wysokogatunkowej stali o precyzyjnie ostrzonej laserowo krawędzi tnącej. Nożyk pakowany jest w bezpieczne i wygodne magazynki z tworzywa w ilości 10 sztuk w jednym opakowaniu, umożliwiające ekspozycję na regale lub w ekspozytorze naladowym.

Nowość w ofercie AKU Tools - Ostrza łamane 18 MM stal SK2

Ostrza łamane 18 MM stal SK2 z dodatkową powłoką

Profesjonalny rodzaj ostrza segmentowego, łamanego o długości 18mm. Dedykowane różnym modelom noży typu „tapeciak”. Krawędź tnąca ostrza została precyzyjnie zaostrzona techniką laserową, a samo ostrze wykonano ze stali wysokogatunkowej pokrytej dodatkową powłoką wydłużającą jego żywotność oraz zwiększającą odporność na szczerbienie i pęknięcia. Ostrze zapakowano w bezpieczny oraz wygodny magazynek wykonany z tworzywa.

Ostrza łamane 18 MM stal SK2 z dodatkową powłoką - AKU Tools

Ostrza trapezowe SK2

Profesjonalne ostrze wymienne o budowie trapezowej przeznaczone do prac domowych, warsztatowych, budowlanych oraz DiY. Niezwykle ostra krawędź tnąca wykonana z odpornej stali SK2 precyzyjnie ostrzonej technika laserową umożliwia przecinanie i modelowanie większości materiałów. Zestaw posiada aż 10 sztuk wymiennych ostrzy umożliwiających długą i precyzyjną pracę.

Ostrza trapezowe SK2 - Nowość w ofercie AKU Tools

Latarka akumulatorowa z UV

Latarka akumulatorowa całkowicie odporna na spryskiwanie i zachlapanie wodą, o kompaktowej budowie i trzech źródłach światła. Przyrząd wyposażono w dwa mocne magnesy do ułożenia latarki w wybranej pozycji oraz odporna obudowę z aluminium i tworzywa ABS. Strumień światła o mocy aż 240LM oraz pojemny akumulator ładowany przez port Micro USB. Dzięki zastosowaniu światła UV latarka sprawdzi się w pracach motoryzacyjnych, przemysłowych i budowlanych a nawet do weryfikowania autentyczności banknotów.

AKU Tools - Latarka akumulatorowa z UV

Latarka akumulatorowa SLIM

Latarka akumulatorowa o kompaktowej i smukłej budowie, całkowicie odporna na spryskiwanie i zachlapanie wodą z różnych kierunków. Posiada dwa źródła światła, pięć funkcji oraz magnez umieszczony w tylnej części urządzenia umożliwiający mocowanie latarki w wygodnej pozycji. Obudowa przyrządu wykonana została z aluminium i odpornego tworzywa ABS. Moc strumienia światła wynosi 180LM a akumulator latarki może być ładowany przy pomocy portu Micro USB.

Latarka akumulatorowa SLIM - Nowość AKU Tools

Miara zwijana Zebra

Certyfikowana miara zwijana Zebra mieszcząca się w II klasie dokładności. Przyrząd wyposażono w blokadę oraz automatyczne zwijanie oraz wygodny pleciony pasek i zaczep do przyczepienia miary przy pasku lub torbie. Miara posiada taśmę z wyraźnymi cyframi i matową powłoką antyrefleksyjną. Dodatkowo dla wygody użytkownika cyfry dziesiętne znajdują się na czerwonych prostokątach. Zamontowany zderzak dla taśmy pochłania uderzenia podczas zwijania miary. Taśma w zależności od modelu może mieć długość od 3 do nawet 7,5m długości.

Nowość AKU Tools - Miara zwijana Zebra

Miara zwijana dwustronna z magnesem

Certyfikowana zwijana miara klasyfikująca się w II klasie dokładności. Wyposażona w dwustronną taśmę z poziomą skalą pomiarową z jednej strony a pionową z drugiej. Dla lepszej widoczności cyfry dziesiętne zaznaczono w czerwonych prostokątach a taśmę pokryto powłoką antyrefleksyjną. Miara została wyposażona w przesuwany zaczep początkowy typu góra-dół zakończony dwoma magnesami, blokadę i automatyzacje zwijania oraz karabińczyk ułatwiający prace na wysokościach i transport. Długość miary to nawet 7,5m w zależności od wybranego modelu.

AKU Tools - Miara zwijana dwustronna z magnesem

Tradycyjne ołówki do prac stolarskich oraz murarskich

Ołówek stolarski z dużym wkładem grafitowym o wymiarach 176x6x2,6mm i twardości HB oraz wysokiej jakości wyselekcjonowanego drewna zapewnia precyzyjne i widoczne znakowanie zarówno na drewnie suchym i mokrym, oraz o różnorodnej strukturze.
Ołówek murarski z dużym wkładem grafitowym o wymiarach 176x6x2,6mm i twardości 4H oraz wysokiej jakości wyselekcjonowanego drewna zapewnia precyzyjne i widoczne znakowanie na wszystkich powierzchniach betonowych, ceramicznych, czy kamieniu naturalnym.

Tradycyjne ołówki do prac stolarskich oraz murarskich AKU Tools

Pistolet teflonowy do piany montażowej

Pistolet do piany montażowej z aluminiowym korpusem przeznaczony jest do wyciskania piany ze specjalnych pojemników pod ciśnieniem. Narzędzie niezbędne jest podczas montowania okien i drzwi. Idealne do wypełniania dziur, uszczelniania itp. Profesjonalne pistolety do pianek bardzo często wykonane są z teflonu lub są nim pokryte, ponieważ teflon zapewnia doskonałe zabezpieczenie przed rdzą. Pokrętło regulacyjne umożliwia bieżące kontrolowanie wrażliwości spustu, a tym samym dozowanie prawidłowej ilości uszczelniacza. Pistolet przystosowany jest do współpracy ze wszystkimi piankami montażowymi ze standardowym gwintem. Posiada miedzianą dyszę wylotową i ergonomiczną, wygodną rękojeść z tworzywa sztucznego.

Pistolet teflonowy do piany montażowej AKU Tools

Markery precyzyjne do wszystkich powierzchni i głębokich otworów

Markery idealnie sprawdzają się w ciasnych przestrzeniach, głębokich otworach, trudno dostępnych miejscach i precyzyjnych oznaczeniach. Mają opatentowaną bardzo długą, wąską końcówkę o średnicy 3 mm, która zawiera specjalny tusz permanentny, gwarantujący trwałe oraz precyzyjne znakowanie. Praca z nim możliwa jest w zagłębieniach do 20 mm. Oznaczenia możliwe do wykonania na wszystkich rodzajach suchej powierzchni, zarówno gładkiej jak i chropowatej.

Dodatkowe informacje:

  • Szerokość napisu: ok. 1 mm
  • Kolor tuszu: czerwony/czarny
  • Precyzyjnie przylegająca skuwka zapobiegająca wysychaniu markera, dodatkowo wyposażona w wytrzymały klips

AKU Tools - Markery precyzyjne do wszystkich powierzchni i głębokich otworów

Tarcza ścierna z włókniny 125mm z uchwytem M14

Tarcza z włókniny swoje zastosowanie znajduje do czyszczenia powierzchni płaskich, jak i gotowych, ukształtowanych już elementów stalowych, np. usuwania rdzy, spawów, zgorzelin spawalniczych, oraz starej, wielowarstwowej farby olejnej, a także innych nietypowych powierzchni. Zastosowanie tego materiału do wykończenia tarczy sprawia, że produkt jest wysoce uniwersalny i szczególnie wydajny. To co wyróżnia ją tle ściernic listkowych, to fakt, że nie iskrzy, nie wytwarza wysokiej temperatury, nie zapycha się oraz zwiększa bezpieczeństwo i precyzję pracy. Jest to produkt niewątpliwie bezkonkurencyjny – cechuje go większa powierzchnia i gęstość ścierniwa niż pozostałe produkty tego typu dostępne na rynku. Dodatkowo, posiada chwyt m14, który wpływa na precyzję pracy i ułatwiający montaż na szlifierce.

AKU Tools - Tarcza ścierna z włókniny 125mm z uchwytem M14

Masz pytania dotyczące narzędzi od Aku Tools?
Skontaktuj się z nami!