Skip to main content

Sprawdź nowości w ofercie AKU Tools

Różnorodne narzędzia ręczne to podstawowe wyposażenie, które powinno znaleźć się zarówno w domu każdego majsterkowicza, jak i w warsztacie profesjonalisty. W końcu z pomocą tych przyrządów jesteś w stanie wykonać nie tylko podstawowe naprawy domowe, ale i prace remontowe, które poprawią komfort życia Twojego i wszystkich domowników. Narzędzia ręczne to również niezbędne wyposażenie każdego warsztatu i fabryki, gdzie sprawdzają się przy małych i większych zleceniach. AKU Tools doskonale wie, jak istotne jest posiadanie niezawodnych i łatwych w obsłudze narzędzi, dlatego nieustannie poszerzamy swoją ofertę, wyszukując najlepszych okazji oraz urządzeń najwyższej jakości. Dziś chcemy przedstawić nowości, jakie właśnie znalazły się w ofercie AKU Tools.

Zestaw Milwaukee Powerpack

Rozpoczynasz swoją przygodę z majsterkowaniem i poszukujesz wyposażenia warsztatu? A może chcesz zaoszczędzić kupując gotowy zestaw elektronarzędzi? Na rynku znajdziesz ogromny wybór rozmaitych zestawień urządzeń i akcesoriów w różnych przedziałach cenowych i charakteryzujących się odmienną specyfiką. Na wyróżnienie zasługuje tu jednak jedyny taki na rynku zestaw od lidera w produkcji narzędzi i elektronarzędzi, czyli Zestaw Milwaukee Powerpack. Kup i przekonaj się jak wysoką jakość oferuje!

Zestaw Milwaukee Powerpack

Uniwersalny uchwyt do miar zwijanych

Uniwersalny uchwyt do miar zwijanych AKU Tools to narzędzie, które pozwoli Ci zapomnieć o ciągłych poszukiwaniach Twojej ulubionej miary. Dzięki kompatybilności z produktami wszystkich producentów pozwala on na wygodne zawieszenie miary na pasku przy spodniach, drabinie, skrzynce narzędziowej, czy też pasie dekarskim.

Uchwyt do miar zwijanych

Wyciskacz do kotew /MAS 230 MM

Ten wygodny w użyciu i wytrzymały wyciskacz/pistolet sprawdzi się w przypadku kotwy chemicznej, wklejanej, mas, żywic oraz mocowań chemicznych 230 mm. Potrójna prowadnica, w którą został wyposażony przyrząd pozwala na łatwiejsze wyciskanie gęstej masy, a wykonanie z wysokiej jakości metalu zapewnia trwałość i możliwość wykorzystywania wyciskacza w każdych pracach domowych i firmowych.

Wyciskacz do kotew /MAS 230 MM

Miara składana z tworzywa 2M z odwróconą skalą

Jedyna taka na rynku miara, umożliwiająca wygodny i bardzo dokładny pomiar w każdej sytuacji. Z jednej strony posiada skalę od 0 do 200, a z drugiej strony od 200 do 0. Dodatkowo posiada ona oznaczenia ułatwiające wiercenie otworów pod puszki elektryczne dla systemów ramkowych, co 71 mm, by jeszcze skuteczniej ułatwić Ci wszelkie prace domowe i remontowe.

Miara składana z tworzywa 2M z odwróconą skalą

Nóż z ostrzem łamanym 18MM z płetwą +2 ostrza zapasowe w magazynku

Nóż z dobrze wykonanym ostrzem sprawi, że każde zadanie remontowe, takie jak przycinanie materiału czy rozcinanie będzie prawdziwą przyjemnością. Pobierz katalog AKU Tools i sprawdź jak bogatą ofertę niezawodnych noży posiadamy.

Nóż z ostrzem łamanym 18MM z płetwą +2 ostrza zapasowe w magazynku

Nóż z ostrzem łamanym 18MM +2 ostrza zapasowe w magazynku

Nóż z ostrzem łamanym to narzędzie, które sprawdzi się w każdym domu i warsztacie. Model ten posiada 14-to segmentowe ostrze łamane co 5 mm oraz 2 ostrza zapasowe w magazynku, dzięki czemu nie kończy się i nie wymaga zakupu nowych wkładów tak szybko, jak w przypadku swoich konkurentów.

Nóż z ostrzem łamanym 18MM +2 ostrza zapasowe w magazynku

XXX

Regał AKU Tools

Regał AKu Tools to prawdziwa „kopalnia” możliwości stworzona zarówno dla domowych majsterkowiczów, jak i profesjonalistów. W środku znajdziemy takie produkty jak, chociażby otwornice diamentowe, miary zwijane, tarcze diamentowe, czy markery oraz ołówki. A wszystko to, by ułatwić Ci każde zadanie.

Regał Baumajster

Regał renomowanej firmy Baumajster to zestaw stworzony z myślą o pracy w każdych warunkach. Znajdziemy w nim zarówno szczotki doczołowe i pędzelkowe, jak i różnego rodzaju tarcze, które umożliwiają prace remontowe na najwyższym poziomie. Regał Baumajster to prawdziwa baza narzędzi do cięcia, która przekształci Twój domowy warsztat w profesjonalny zakład.

Opaski zaciskowe

Opaski zaciskowe najwyższej jakości, dostępne w kolorze białym i czarnym to narzędzia, które sprawdzą się w każdym warsztacie. Opaski wykonano z materiału odpornego na promienie UV, rozpuszczalnik, wodę morską, tłuszcz oraz olej, dzięki czemu są w pełni przystosowane do szybkiego zaciskania w każdych warunkach. Dla komfortu w trakcie transportu oraz zabezpieczenia opaski należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu z zapięciem strunowym.

Opaski zaciskowe

Zaciskarka do trytytek

Zaciskarka do opasek uciskowych, czyli trytytek to wysokiej jakości szczypce ułatwiające pracę z opaskami i umożliwiające szybkie odcięcie zbędnej części tego narzędzia. Ten model zaciskarki umożliwia pracę z opaskami zaciskowymi o maksymalnej szerokości do 10 mm.

Zaciskarka do trytytek

Zestaw bitów udarowych 31EL

Prezentowany zestaw to wysokiej jakości bity oraz akcesoria funkcyjne z wysokogatunkowej stali s2 zamknięte w wygodnej skrzynce to prawdziwe wsparcie każdego majsterkowicza i fachowca. Unikatowa budowa bitów amortyzuje obciążenia, co zapobiega uszkodzeniom końcówek i przedłuża żywotność narzędzi.

Zestaw bitów udarowych 31EL

 

Dołącz do zadowolonych użytkowników narzędzi Aku Tools
Zadzwoń: (+48) 516 717 423